Görevimiz

 Ulaşım anlamında son yıllarda hava yollarının payı yükselerek artmıştır. Oluşan bu değer, hava yolları taşımacılığına yardımcı taşımacılık kollarının oluşmasını ve gelişmesini sağlamıştır. Hava limanı taşımacılığı konusunda hizmet veren firmamız, yeni değerlerin oluşumunda büyük adımlar atmaktadır.

Görevimiz

Ankara, başkent olmasının yanı sıra bir çok önemli toplantıya ve organizasyona ev sahipliği yapar durumdadır. Protokol nüfusun yanında gelecek önemli konukların transferi konusunda büyük iş hacmine sahip ilimizdir.

Üst düzey kalitede hizmet almak isteyen misafirlere özel araçlar ile hizmet, tarafımızca sunulmaktadır. Ankara ili içerisinde gidilecek adrese hızlı, güvenli ve konforlu bir yolculuğun sağlanması konusunda destek veren firmamız, misafir memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Transfer talebinde bulunan misafirimizin hava limanı ve diğer adresler arası taşımacılığını profesyonel bir anlayışla gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

Konforlu, kaliteli, güvenli ve hızlı transfer hizmetini misafirlerine sunmak için yola çıkan firmamız, 0 memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Kaynağında insana hizmet olduğunu bildiğimiz transfer hizmetimizi Ankara geneline yayarak, marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yerli ve yabancı Ankara ziyaretçilerinin uygun bir şekilde hava limanı ve diğer adresler arası transferini sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Ankara ilimizde yarattığımız markamız ile tüm yerli ve yabancı misafirlerin hava limanı transferlerini sorunsuz bir şekilde yapmayı hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşırken misafir memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ayrılmadan aynı yolda yürümeyi planlıyoruz.

Gelişen teknolojik imkanları araç filomuz ve tüm hizmetlerimize entegre ederek devam edeceğimiz rekabet düzeninde, en iyi olabilmek için gereken her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Hedeflerimiz ve amaçlarımızdan şaşmadan, doğru bildiğimiz yolda ilerlerken, etik ahlak ve kuralların izinde işimizi en doğru şekilde yapacağımıza söz veriyoruz. Sizlerden gelen desteklerle ve referanslarla, yaptığımız işin kalitesini herkese duyurmayı benimsiyoruz.

Biz nasıl çalışırız

Biz Nasıl Çalışırız?

Özel araç ile hava limanı ulaşımı çoğu zaman zorluklar içerebilir. Trafik ve yol durumunun elverişsiz olduğu zamanlarda tam bir çile halini alan Ankara trafiğinde bütün bu riskleri siz ve misafirleriniz için üstleniyoruz.

En kısa zamanda, güvenli ve en uygun rota üzerinden transferinizi gerçekleştiriyoruz. İsterseniz şoförlü, isterseniz de sadece araç olarak araç kiralamalarınızı sağlayan firmamız memnuniyetinizi üst planda tutmaktadır. 

Görüşler

Bir Ankara’lı Olarak ulaşım konusunda bana ve ekibime çözüm ortağı olup ulaşım sorunumuzu ortadan kaldıran www.ankaraalantransferi.com (3mshuttle vip transportation) kendilerine sonsuz teşekkürler.

Hüseyin KAĞIT - Sanatçı

These guys are very reliable, I can always count on them to deliver my business meetings on time, regardless of traffic, weather or time of day!

Adrian - Teknik Direktör

Ankara’da yaşayan biri olarak ulaşım konusunda tüm sorunlarımıza yardımcı olduğu ve şoförlerin nezaketi, Kurallara uygun dikkatli araç kullanmalarından dolayı kendilerine sonsuz teşekkürler.

Merter FOSFOROĞLU - Sanatçı

Şirketimiz

Sizler için her saatte özel bir araçla transferinizi ayarlayarak en kolay ulaşımı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Gitmek istediğiniz transfer noktasını belirledikten sonra, sizi Havalimanından alarak gitmek istediğini noktaya bırakıyoruz. Özel araçlarımız ve özel personelimizle, havalimanı transferi konusunda siz değerli müşterilerimizi istediğiniz yere kadar götürüyoruz. 7/24 her an her saatte yolculuğunuzu planlayabilir,havalimanından ulaşımı düşünmeden yolculuğunuzu güven içinde tamamlayabilirsiniz.